VIDEO/ Shqiptari me veshje tradicionale e plis në McDonalds, kërkon qofte dhe speca

VIDEO/ Shqiptari me veshje tradicionale e plis në McDonalds, kërkon qofte dhe speca

13:20, 18/01/2021
A+ Aa A-

Një personazh që tashmë është bërë protagonist i shumë videove të ndryshme me karakter komik është edhe burri shqiptar në Amerikë, që shpesh herë njihet si Angry Baba.

I veshur në veshje kombëtare dhe me plis në kokë, ai ka mësyrë dyqanin e ushqimit të shpejt McDonalds, ku edhe ka pasur një kërkesë mjaft interesante.

Bëhet fjalë për një ushqim mjaft prezent në trojet shqiptare siç janë qoftet, bashkë me speca dhe domatet, të cilat kanë qenë kërkesë e burrit shqiptar në McDonalds.

Ndërkohë që siç shihet edhe në video shitësja mezi arrinë të kuptoj kërkesën e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

qim sqetlla20/01/2021 21:33

si shpjegohet ne vendin e tyre nuk vishen ,por ne vendet ku emigrojne vishen, a ka bir kulle ti jap shpjegim

Vendi yne 20/01/2021 13:58

Ty tu shtofte jeta sa malet qe vishesh me rrobat kombetare ne mes te Amerikes.Na jep krenari.U befsh shembull per mire per brezat qe vijne

Shto koment

Denonco