Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

23:17, 30/11/2020
A+ Aa A-

Dita e martë parashikohet të ketë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pakta.

Parashikimi eshte bere nga Sherbimi Meteorologjik Ushtarak.

Dita e mërkurë parashikohet të ketë mot të vranët. Reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në veriperëndim e jug reshje me intensitet deri mesatar. Në veri-verilindje në lartësinë mbi 1200 metra reshje bore.

Temperaturat do të pësojnë luhatje të ndjeshme  si më poshtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco