FOTO/ Ja si do të jetë moti për të hënën

FOTO/ Ja si do të jetë moti për të hënën

23:20, 29/11/2020
A+ Aa A-

Moti në javën që do të nisë do të pësojë ndryshim krahasuar me ditë të tëra plot diell.

Dita e hënë parashikohet të ketë mot me alternime vranësirash dhe kthjellime, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Reshje shiu me intensitet të ulët deri në orët e mëngjesit përgjatë zonave malore, në lartësinë mbi 800 metra në verilindje reshje bore.

Dita e martë parashikohet të ketë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pakta.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco