Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e martë

23:11, 23/11/2020
A+ Aa A-

Kjo javë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët, dhe vranësira deri mesatare këto më të perqëndruara ditën e martë.

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i Veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore, kryesisht në veri të vendit fiton shpejtësi deri në 10m/sek.

Në orët e mëngjesit prezencë të mjegullës së dendur përgjatë luginave.  

Mëngjeset dhe mbrëmjet do të jenë të ftohta, ndërsa orët me diell do të bëjnë që në mesditë temperaturat të pësojnë rritje.

Ju urojmë të kaloni një ditë të mbarë!

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco