Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e diel

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e diel

23:08, 21/11/2020
A+ Aa A-

Gjatë ditës, të dielën do të kemi mot kryesisht të kthjellët por të ftohtë. 

Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e para të mëngjesit përgjatë luginave.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës në veriperëndim dhe përgjatë zonave luginore në veri ( kryesisht në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë) erë e vrullëshme  15-20m/sek.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco