Lajmi i fundit

EMRI/ Do kthehej sot në Shqipëri, shqiptari gjendet i vdekur në rrugë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e martë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e martë

23:13, 26/10/2020
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SH.M.U.!

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e martë.

Dita e martë mot me kthjellime dhe vranësira, reshje shiu me intensitet të ulët në veriperëndim-perëndim  të vendit. Në mbrëmje reshjet shiut do të shtrihen përgjatë vijës bregdetare me intensitet të ulët.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco