Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e diel

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e diel

23:08, 17/10/2020
A+ Aa A-

Ditën e diel e kryesisht të hënën përgjithësisht mot me diell.

Temperaturat do të pësojnë rënie kryesisht në vlerat minimale. Të hënën, vlerat maksimale do të rriten.

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë brigjeve detare.

E pranishme do të bëhet dhe mjegulla lokale gjatë orëve të mëngjesit.

Valëzimi në dete i forcës 3 deri 4 ballë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco