Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e shtunë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e shtunë

23:21, 16/10/2020

Përshëndetje nga SH.M.U!

Moti ditën e shtunë parashikohet me vranësira dhe kthjellime. Zhvillimet e vranësirave do të sjellin reshje shiu të përkohëshme në pjesën veriore e atë qendrore të vendit.

Ju urojmë një fundjavë të mbarë!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco