Rënie temperaturash në mëngjes

Rënie temperaturash në mëngjes

07:10, 30/09/2020

E mërkurë, 30 shtator 2020: Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pasuara nga reshje lokale në juglindje.Era do të jetë me drejtm Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  10/18°C

Zonat e ulëta  13/24°C

Zonat bregdetare 17/25°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco