Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e martë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e martë

23:17, 28/09/2020

Mbi vendin tonë do të vazhdojë të jetë i paqëndrueshëm.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në orët e para te dites se marte parashikohen të ketë shtrëngata të shkurtra, të herëpashershme kryesisht në veriperëndim dhe ne ekstremin jugor të vendit.

Sherbimi Meteorologjik Ushtarak na njeh me parashikimin e motit për ditën e martë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco