Parashikimi i motit/ Ja si do të jetë koha për orët në vijim

Parashikimi i motit/ Ja si do të jetë koha për orët në vijim

11:33, 28/09/2020

Mbi vendin tonë do të vazhdojë të jetë i paqëndrueshëm.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në orët në vijim parashikohen të ketë shtrëngata të  shkurtra, të herëpashershme kryesisht në veri dhe perëndim të vendit.

Në orët e pasdites do të ketë një kthjellim të motit, por deri në mbrëmje, pasi do të ketë sërish rikthim të reshjeve të dendura.

Temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, sidomos në orët e mbrëmjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco