FOTO/ Të përqafuar dhe pa maska, deputeti i opozitës kapet 'mat' me Senida Mesin

FOTO/ Të përqafuar dhe pa maska, deputeti i opozitës kapet 'mat' me Senida Mesin

19:18, 26/09/2020

Në mesin e pandemisë së Covid-19, deputetët e Parlamentit shqiptar, që duhej të kishin kujdes maksimal, janë kapur nga kamerat duke u përqafuar.

Senida Mesi dhe Halit Valteri, janë shfaqur jo vetëm pa maska dhe duke mos respektuar distancën sipas rregullores, por edhe duke u përqafuar. 

Dy deputetët edhe pse janë të forcave politike të ndryshme, shkojnë shumë me njëri-tjetrin. Por një përqafim në kohë pandemie, a nuk iu duket pak si i tepërt? 

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco