E hënë, java nis me ulje të temperaturave Tropojë, shtator 2020

E hënë, java nis me ulje të temperaturave

07:02, 21/09/2020

21 shtator 2020: Moti do të jetë me diell dhe vranësira deri mesatare në Juglindje ku do të ketë reshje të izoluara shiu. Era do të jetë me drejtm Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie. 

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  15/27°C

Zonat e ulëta  12/31°C

Zonat bregdetare 17/29°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco