E diel, moti mbetet me diell dhe vranësira të pakta Kalaja e Petralbës, Petralbë, Klos

E diel, moti mbetet me diell dhe vranësira të pakta

07:07, 20/09/2020

20 shtator 2020: Moti do të mbetet me diell dhe vranësira të pakta. Era do të jetë me drejtm Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë kostante. Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  15/29°C

Zonat e ulëta  17/32°C

Zonat bregdetare 20/31°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco