FOTO/ Ja si do të jetë moti gjatë ditës së dielë

FOTO/ Ja si do të jetë moti gjatë ditës së dielë

23:15, 19/09/2020

Si do të jetë moti gjatë ditës së dielë?

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka bërë parashikimin e motit për ditën e fundit të javës.

Dita e diel parashikohet të ketë mot me alternime vranësirash dhe kthjellime.

Era parashikohet nga kuadrati i Veriut me shpejtësi 2-10m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare fiton shpejtësi deri në 15m/sek.    

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco