E premte, vranësira të dendura dhe shira të izoluara në jug

E premte, vranësira të dendura dhe shira të izoluara në jug

07:29, 18/09/2020

18 shtator 2020: Moti do të mbetet me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu të izolura në jug. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 10 -15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,3-1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  15/319°C

Zonat e ulëta  18/35°C

Zonat bregdetare 22/33°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco