Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e mërkurë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e mërkurë

23:17, 15/09/2020
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SH.M.U.!

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e mërkurë.

Dita e Mërkurë do të ketë mot me vranësira dhe intervale kthjellimesh.

Më poshtë tabela e temperaturave për ditën e mërkurë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco