FOTOREPORTAZH/ Kaq e pati distancimi social në fillimin e shkollave

FOTOREPORTAZH/ Kaq e pati distancimi social në fillimin e shkollave

11:22, 14/09/2020

Ky vit i ri shkollor ka nisur në mesin e një pandemie globale.

Edhe pse distancimi social duhej të ishte kryefjala e ditës, sërish përpara shkollave u vunë re grumbullime masive. Këto pamje vijnë nga Tirana, ku si zakonisht pati vërshim të njerëzve.

Trafiku ishte i rënduar duke e kthyer qytetin në një kaos të vërtetë për orë të tëra.

Brenda fëmijëve iu kërkua të ruhet distanca, por sërish duket një mision i vështirë. Shihni disa nga fotot e agjencisë LSA mëngjesin e sotëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

eri_elb14/09/2020 12:19

Foto komike..........Po pse rrine aty??? .....Fillon shkolla fillon stresi per prinderit,trafik,asnje ne vend punes etj...........Shkollat 2 ore mesim 2 muaj shkolle pastaj nga nentori deri 5 janar festat e fundvitit

Shqiptari14/09/2020 11:38

INJORANTET E QEVERISE SE NARKO-RILINDJES!!! IDIOTET E NIVELIT TE LARTE TE SHENDETESISE!!! RREGULLA STRIKTE KUR NXENESIT HYJNE NE SHKOLLE (BESOJ QE VETEM SOT DO TE JETE KY RREGULL) DHE SKANDALOZE KUR NXENESIT DALIN TE GJITHE BASHKE SI DELET QE DALIN NGA STANI!!! TURP! TURP! IDIOTET!!!

Shto koment

Denonco