Parashikimi/ Si do të jetë moti për ditën e shtunë

Parashikimi/ Si do të jetë moti për ditën e shtunë

23:11, 14/08/2020

Përshëndetje nga SH.M.U!

Ditën e Shtunë parashikohet mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Reshje shiu me intensitet të ulët të karakterit lokal në mesditë në zonën veriore dhe pjesërisht në atë qëndrore.

Era do të jetë nga Veriperëndimi-Jugperëndimi me shpejtësi 1-10m/s e shoqëruar me një valëzim të forcës 1-2 ballë.

Ju urojmë një fundjavë të mbarë!

Image

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco