FOTO/ Nëna me koronavirus sjell në jetë fëmijën në maternitetin 'Koço Glozheni'

FOTO/ Nëna me koronavirus sjell në jetë fëmijën në maternitetin 'Koço Glozheni'

20:00, 14/08/2020

Një nënë e re në moshë ka sjellë në jetë fëmijën e saj tek materniteti “Koco Gliozheni” në Tiranë.

Mësohet se nëna ka qenë e infektuar me Covid-19, në momentin që ka sjellë në jetë foshnjën.

Fëmija mësohet se ka ardhur në jetë shëndoshë e mirë.

Nëna e fëmija kanë lënë tashmë spitalin dhe janë shëndoshë e mirë, në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

Foshnja, ditën që ka lënë spitalin, ka qenë negativ në testin ndaj koronavirusit.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco