E martë, temperaturat do të jenë me rritje Kostur, Has, gusht 2020

E martë, temperaturat do të jenë me rritje

07:12, 11/08/2020

11 gusht 2020: moti do të jetë kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 10 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  17/34°C

Zonat e ulëta  19/37°C

Zonat bregdetare 22/34°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco