Parashikimi i motit për sot, e hënë 10 gusht 2020 Kostur, Has, gusht 2020

Parashikimi i motit për sot, e hënë 10 gusht 2020

07:08, 10/08/2020

Fillimi i javës, 10 gusht 2020,  nis me kthjellime dhe vranësira në zonat malore . Era do të jetë me drejtim verilindje (NE) me shpejtësi maksimale deri në 10 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  17/34°C

Zonat e ulëta  19/36°C

Zonat bregdetare 22/33°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco