‘Komuna e Parisit’ pa energji/ Ja çfarë ka ndodhur sipas OSSHE

‘Komuna e Parisit’ pa energji/ Ja çfarë ka ndodhur sipas OSSHE

16:53, 04/08/2020

Zona e njohur si ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë ndodhet prej disa orësh pa energji. Shkak për mungesën e energjisë sipas OSSHE, është bërë avaria e shkaktuar nga një subjekt privat që ka dëmtuar rrjetin.

‘Pershendetje/Për shkak të avarisë së shkaktuar në rrjet nga një subjekt i tretë, një pjesë e zonës së "Komunës së Parisit"mbeti pa energji gjatë mesditës. Grupet e avarisë së #OSSH Tiranë punuan intensivisht dhe rikthyen energjinë tek të gjithë abonentët e prekur nga ky defekt’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco