Vazhdon moti i nxehtë/ Ja parashikimi për ditën e hënë

Vazhdon moti i nxehtë/ Ja parashikimi për ditën e hënë

23:37, 02/08/2020

Dita e hënë do të ketë mot kryesisht të kthjellët me vranësira të pakta të përqëndruara përgjatë relieveve malore.

Priten reshje shiu të izoluara përgjatë maleve në Juglindje të vendit.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
-në bregdet: 22 / 33°C
-në vendet e ulëta: 19 / 37°C
-në vendet malore: 16 / 31°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco