Ndryshon moti/ Ja parashikimi për të shtunën

Ndryshon moti/ Ja parashikimi për të shtunën

23:38, 31/07/2020
A+ Aa A-

Ditën e shtunë moti parashikohet i kthjellët me vranësira në zhvillim, kryesisht në mesditë e pasdite.

Reshjet e shiut do të përfshijnë zonat malore në mesditë e pasdite, lokalisht me shtrëngata dhe rrufe, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era, do të fryjë me drejtim juglindje dhe veriperëndim e lehtë e përkohesisht në mesditë gjatë reshjeve dhe në bregdet mesatare.

Valëzim i forcës 3 dhe 4 ballë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco