Trafik kilometrik për të hyrë në Tiranë

Trafik kilometrik për të hyrë në Tiranë

17:36, 13/07/2020

Që në Tiranë ka trafik kjo nuk është ndonjë gjë e re.

Por kohët e fundit, lëvizja me makinë në kryeqytet është bërë thuajse një mision i pamundur.

Në çdo orë të ditës, në çdo rrugë të Tiranës, ka trafik. Dhe trafiku bëhet edhe më i madh kur del jashtë unazës së vogël.

Në rrugët hyrëse të Tiranës, është thuajse e pamundur lëvizja me makina.

Por ditën e sotme, trafiku ka qenë edhe më i madh.

Siç e shikoni dhe në fotot, në orët e pasdites trafiku në hyrje të Tiranës është kilometrik.

Fotot janë bërë pak momente më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco