Kryeqyteti pa drita/ OSHEE njofton zonat ku do ndërpritet energjia për disa orë

Kryeqyteti pa drita/ OSHEE njofton zonat ku do ndërpritet energjia për disa orë

19:40, 12/07/2020

Me anë të një njoftimi për mediat, OSHEE ka sqaruar se janë duke u bërë punime në disa kabina në Tiranë.

Sipas njoftimit të OSHEE, disa zona do të kenë stakim energjie, ndërsa njofton edhe vendet ku nuk do ketë energji për disa orë, si dhe datat kur do të ndërpritet rryma eletrike.

Njoftimi i OSHEE-së:

Pershendetje/Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 13-14 korrik

Për shkak të remontit të planifikuar në një nga fiderat e NST Mëzez dhe punimeve në disa kabina në Tiranë, në datat 13-14 korrik do të stakohet energjia në këto zona

13 korrik

09:00-15:00

PjesĂ«risht “Rruga e DibrĂ«s”, pranĂ« MedreseĂ«, fshati AllgjatĂ«

14 korrik

09:00-12:00

PjesĂ«risht rrugĂ«t: “Mine Peza” dhe “Fortuzi”

12:00-15:00

Rruga “Mine Peza”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco