Djali kthehet nga Italia, infekton babain me Covid-19

Djali kthehet nga Italia, infekton babain me Covid-19

21:07, 10/07/2020

Konfirmohet një rast i ri pozitiv me koronavirus në Memaliaj.

Mësohet se pozitiv ka rezultuar një 57-vjeçar, i cili dyshohet të jetë infektuar nga i biri, që kishte ardhur pak ditë më parë nga Italia.

57 -vjeçari me profesion këpucar, vuan dhe nga disa sëmundje të tjera, ndërsa është izoluar në banesën e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco