VIDEO/ Shi e breshër, ‘tërbohet’ moti

VIDEO/ Shi e breshër, ‘tërbohet’ moti

15:06, 07/07/2020

Një stuhi e fortë goditi zonën e Ano Glyfada në mesditë, si dhe një pjesë të madhe të periferive jugore dhe juglindore të Greqisë.

Shiu i fortë ishte i shkurtër, por i aftë të shkaktonte probleme, kryesisht në lëvizjen e automjeteve.

Deri më tani nuk flitet për persona të lënduar.

Për më tepër shihni videon e publikuar në mediat greke.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco