Rinis transporti publik në Tiranë, rikthehen dyndjet

Rinis transporti publik në Tiranë, rikthehen dyndjet

08:41, 06/07/2020
A+ Aa A-

Ka nisur mëngjesin e sotëm, transporti publik në Tiranë. Në orët e para të mëngjesit, urbanët ishin me pak pasagjerë, me maska dhe në distancë nga njeri tjetrit, ndërsa pas orës 7:00, kur nisi piku, ishin tejet të ngarkuar njesoj si në kohën para pandemisë.

Masat ishin zbatuar nga njerëzit, që ishin të gjithë me maska, por për shkak të vonesës së urbanëve, nisën të krijohen dyndje thuajse në çdo stacion.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco