Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

FOTO/ Ndotet keq deti në Dhërmi

FOTO/ Ndotet keq deti në Dhërmi

18:27, 05/07/2020
A+ Aa A-

Përveçse prishën fundjavën e qindra pushuesve që kishin zgjedhur bregdetin e Dhërmiut për të pushuar këtë fundjavë reshjet e shiut kanë shkaktuar edhe ndotje të ujit.

Siç shihet nga foto e siguruar përrenjtë kanë çuar në det të gjithë dheun e hedhur në breg të tyre të nxjerrë nga punimet që po bëhen në fshat.

Pritet të shihet derisa do të zgjasë kjo ndotje e ujit dhe pasojat që mund të ketë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Art05/07/2020 18:32

Sa te papergjegjshem more Zot. Nuk ka faj toka qe lekundet e as virusrt perball llahtarise qe i bene njeriu natyres.

Shto koment

Denonco