Covid-19 mbyll minibashkinë 2 në Tiranë

Covid-19 mbyll minibashkinë 2 në Tiranë

14:01, 03/07/2020

Koronavirusi ka mbyllur minibashkinë numër dy në Tiranë.

Burime bëjnë të ditur se një rast është konfirmuar pozitiv.

Punonjësit janë larguar në shtëpi nga mëngjesi i djeshëm dhe i është thënë që të qëndrojnë në shtëpi deri të hënën.

Ndërkohë është bërë dezinfektimi dhe punonjësve i është marrë tamponi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco