Thatësirë dhe diell përvëlues/ Çfarë rezervon moti për nesër

Thatësirë dhe diell përvëlues/ Çfarë rezervon moti për nesër

23:19, 02/07/2020

E premte, 3 Korrik 2020. PARASHIKIMI SIPAS IGJEUM

RESHJET

Nesër (e premte, dt. 03) nuk priten reshje në të gjitha qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt. 03) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 24 / 34°C

në vendet e ulëta: 21 / 35°C

në vendet malore: 15 / 31°C

ERA

Nesër (e premte, dt. 03) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco