Aeroporti i Rinasit publikon 19 fluturimet e ditës së sotme

Aeroporti i Rinasit publikon 19 fluturimet e ditës së sotme

11:37, 02/07/2020

Tirana International Airport ka njoftuar se do të lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit e BE-së. Gjithashtu sipas njoftimit fluturimet e konfirmuara për ditën e enjte janë si më poshtë:

Albawings – Tiranë – Londër (STN) dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Eindhoven dhe kthim

Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

Air Albania – Stamboll – Tiranë

Blue Panorama – Tiranë – Bergamo dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Piza dhe kthim

Albawings – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

Albawings – Tiranë – Perugia dhe kthim

Wizz Air – Tiranë -Luton dhe kthim

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Bolonjë dhe kthim

Aegean Airlines – Tiranë – Athinë dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Bolonjë dhe kthim

Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

TUI Airlines – Tiranë – Bruksel dhe kthim

Autoritetet u bëjnë thirrje pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës dhe se maskat janë të detyrueshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco