Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e marta në vend

Parashikimi i motit për nesër/ Si do të jetë e marta në vend

23:20, 29/06/2020

E martë, 30 qershor 2020. Parashikimi sipas IGJEUM 

RESHJET

Nesër (e martë, dt. 30) nuk priten reshje në të gjitha qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt. 30) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 33°C

në vendet e ulëta: 16 / 35°C

në vendet malore: 14 / 32°C

ERA

Nesër (e martë, dt. 30) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco