Parashikimi i motit për të hënën/ Si nis java në vend

Parashikimi i motit për të hënën/ Si nis java në vend

23:27, 28/06/2020

PARASHIKIMI METEO e hënë, 29 Qershor 2020.

RESHJET

Nesër (e hënë, dt. 29) priten reshje të dobëta në disa qarqe (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Reshjet mund të shoqërohen edhe me rrufe.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt. 29) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 31°C

në vendet e ulëta: 16 / 34°C

në vendet malore: 14 / 30°C

ERA

Nesër (e hënë, dt. 29) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco