FOTO/ Përdhunimi i nxënëses 15 vjeçe, Tirana mbushet me parulla

FOTO/ Përdhunimi i nxënëses 15 vjeçe, Tirana mbushet me parulla

14:04, 03/06/2020

Reagime të shumta vazhdojnë të vijnë në lidhje me skandalin e zbuluar në një shkollë në Tiranë, ku roja dhe 3 adoleshentë kanë përdhunuar për disa kohë një nxënëse 15 vjeçe.

Të 4 janë arrestuar, ndërsa reagimet janë të shumta.

Gjatë natës në rrugët e Tiranës janë mbushur me parulla.

Në zonat si Qytet Studentit, Ali Dem, rruga 5 maji, kombinat, Rruga e Durrësit etj., janë shkruar parulla që dënojnë heshtjen e shtetit ndaj këtij rasti dhe të tjerë rasteve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco