Parashikimi për nesër/ Çfarë rezervon moti për të mërkurën

Parashikimi për nesër/ Çfarë rezervon moti për të mërkurën

23:24, 02/06/2020

E mërkurë, 3 Qershor 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Sot pasdite (e martë, dt. 02) dhe nesër (e mërkurë, dt. 03) priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në disa qarqe të vendit (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt. 03) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 23°C

në vendet e ulëta: 12 / 26°C

në vendet malore: 5 / 18 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt. 03) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco