Nga Medreseja në …/ Ja zonat pa energji në Tiranë në dy ditët e ardhshme

Nga Medreseja në …/ Ja zonat pa energji në Tiranë në dy ditët e ardhshme

18:01, 01/06/2020

OSSHE, njofton për ndërprerje të reja në ditët e ardhshme në Tiranë, për shkak të remontit të planifikuar në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së medresesë

‘Përshendetje kolegë/Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 2-3 qershor

Për shkak të remontit të planifikuar në NST Ndroq dhe në fiderin A3 të kabinës së Medresesë,  në datat 2-3 qershor do të stakohet energjia ?në intervalin kohor 09:00-15:00.

Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë????

2 qershor

Ndroq, Pinet, Zhurje

3 qershor

Pjesërisht "Rruga e Dibrës" tek Medreseja’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco