Reshje shiu në të gjithë vendin dhe.../ Surprizat e motit për nesër

Reshje shiu në të gjithë vendin dhe.../ Surprizat e motit për nesër

23:28, 29/05/2020
A+ Aa A-

E shtunë, 30 Maj 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e shtunë, dt. 30) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit dhe lokalisht mesatare në qarqet Dibër, Elbasan, Korçë, Vlorë dhe Gjirokastër (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e shtunë, dt. 30) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 12 / 20°C

në vendet e ulëta: 12 / 22°C

në vendet malore: 3 / 15 °C

ERA

Nesër (e shtunë, dt. 30) era pritet të fryjë e lehtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco