Reshjet të dobëta në të gjithë vendin dhe.../ Ja surprizat e motit për nesër

Reshjet të dobëta në të gjithë vendin dhe.../ Ja surprizat e motit për nesër

23:22, 26/05/2020

E mërkurë, 27 Maj 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt. 27) priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt. 27) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 21°C

në vendet e ulëta: 9 / 22°C

në vendet malore: 3 / 15 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt. 27), era pritet të fryjë e lehtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco