Parashikimi i motit për nesër/ Ja si do të jetë e diela

Parashikimi i motit për nesër/ Ja si do të jetë e diela

23:26, 23/05/2020

E dielë, 24 Maj 2020

RESHJET

Nesër (e premte, dt. 15) priten reshje lokale të dobëta në qarqet Shkodër dhe Dibër, ndërsa në qarqet e tjerë nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt. 15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 27 / 32°C

në vendet e ulëta: 26 / 33°C

në vendet malore: 17 / 30 °C

ERA

Nesër (e premte, dt. 15) pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, për momente deri e fortë,
kryesisht në bregdet dhe zonat malore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco