FOTO/ Parashikimi, çfarë do të ndodhë me motin të shtunën

FOTO/ Parashikimi, çfarë do të ndodhë me motin të shtunën

23:30, 22/05/2020
A+ Aa A-

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka bërë parashikimin e motit për 24 orët e ardhshme.

Ditën e shtunë orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat do të jenë të larta dhe të favorshme për një të shtunë të qetë.

Era do të jetë nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 2-7m/s, përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/s.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco