Temperatura konstante dhe pa reshje shiu/ Çfarë rezervon moti për nesër

Temperatura konstante dhe pa reshje shiu/ Çfarë rezervon moti për nesër

23:31, 21/05/2020

E premte, 22 Maj 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e premte, dt. 22) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt. 22) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 24°C

në vendet e ulëta: 12 / 26°C

në vendet malore: 7 / 17 °C

ERA

Nesër (e premte, dt. 22) pritet të fryjë e lehtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco