Vazhdon moti i mirë/ Ja parashikimi për 8 prill

Vazhdon moti i mirë/ Ja parashikimi për 8 prill

23:48, 07/04/2020

E mërkurë, 8 Prill 2020. Parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM 

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt. 08), nuk priten reshje në të gjitha qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt. 08), temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 / 19 °C

në vendet e ulëta: 6 / 20 °C

në vendet malore: 0 / 13 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt. 08), era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco