Parashikimi i motit/ Si nis java në të gjithë vendin

Parashikimi i motit/ Si nis java në të gjithë vendin

23:47, 05/04/2020

Parashikimi sipas IGJEUM, e hënë 6 Prill 2020

RESHJET

Nesër (e hënë, dt. 06), priten reshje të dobëta në qarqet Kukës dhe Korçë por lokalisht mesatare në qarkun e dytë. Ndërsa, në shumicën e qarqeve të vendit priten reshje lokalisht të dobëta.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt. 06), temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 18 °C

në vendet e ulëta: 9 / 20 °C

në vendet malore: 2 / 10 °C

ERA

Nesër (e hënë, dt. 06), era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco