Shërohen 9 pacientë me COVID-19

Shërohen 9 pacientë me COVID-19

23:51, 01/04/2020

Një tjetër lajm i mirë vjen këtë mbrëmje. 9 persona të infektuar me COVID-19, mësohet se janë shëruar dhe janë gati të lënë spitalin.

Lajmin e ka dhënë si gjithmonë kryeministri Rama në llogarinë e tij në facebook, 

“Lajm i mirë: 9 të shëruar sot”, shkruan Rama.
Deri më tani numri total i të shëruarve ka shkuar në 76 persona

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco