FOTO/ Vazhdojnë reshjet e dëborës në Korçë

FOTO/ Vazhdojnë reshjet e dëborës në Korçë

23:22, 01/04/2020

Bora në Korçë vazhdon dhe trashësia tani varion nga 2 deri në 20 cm.

Deri në këto momente nuk ka probleme me qarkullimin e mjeteve në rrugë, ndërsa puna e borë pastrueseve do vazhdojë deri në normalizimin e situatës.

Segmenti i Dardhës, Voskopojës, aksi nacional Korçë-Erseke (tek qafa e Qarrit) janë disa nga zonat me problematike në jug-lindje por puna intensive e firmave kontraktore ka bërë që edhe këto zona të jenë të kalueshme dhe pa probleme, puna e tyre do vijojë edhe gjatë natës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco