Aeroporti i Rinasit siç nuk e keni parë asnjëherë

Aeroporti i Rinasit siç nuk e keni parë asnjëherë

20:05, 01/04/2020

Shqipëria është mbyllur si shkak i pandemisë së Covid-19.

Në këto ditët kur fluturimet janë anuluar dhe udhëton vetëm Air Albania, Rinasi është i boshatisur.

Fotografi i agjencisë LSA, Gent Shkullaku ka sjellë disa foto të sotme nga aeroporti i Rinasit, që është bosh dhe pa asnjë njeri, siç nuk ka ndodhur më parë ndonjëherë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco