Thyen karantinën, ja si i ndjek policia këmba-këmbës dy të rinjtë

Thyen karantinën, ja si i ndjek policia këmba-këmbës dy të rinjtë

17:06, 27/03/2020

Një video epike po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale.

Një makinë policie ka pikasur dy të rinj në këmbë.

Policët zbresin nga makina dhe me ndihmën edhe të ushtrisë vihen me vrap në ndjekje të shkelësve të ligjit. 

Pas një vrapi të lodhshëm më në fund policia ka mundur të kapë të rinjtë, duke i shoqëruar në komisariat. 

Rasti ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ku personat në video dyshohet se kanë thyer karantinën dhe kanë dalë nga banesa. 

Ndiqni më poshtë videon

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi27/03/2020 17:23

Lara virus it vraponin qente she shikonin njerzit tati vrapojne njerezit e shikojne qenete haha per humor

Shto koment

Denonco